Ruszamy z projektem tworzenia struktur lokalnych dla Firearms United Network

Disculpa, pero esta entrada está disponible sólo en Polaco. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Zgodnie z życzeniem Zarządu, na razie robimy pilotaż w Polsce.

Teraz po krótce, o co nam chodzi.

Szukamy tak naprawdę dwóch rodzajów osób:
1. Takich które chcą pracować w ramach FUN, oraz
2. Takich, które chcą współpracować z FUN

Różnica na pierwszy rzut oka niewielka, ale jednak. O co nam chodzi:

Ad. 1 – praca w ramach FUN
Oznacza ni mniej ni więcej zaangażowanie się w prace FUN na potrzeby środowiska posiadaczy broni palnej. Prace mogę być różne. Analiza prawna, działania PR, nagranie reklamówki, prowadzenie komunikacji w social mediach, kampanie informacyjne/reklamowe, współpraca z politykami i samorządowcami etc.

Na początek szukamy osób, które mogłyby włączyć się w prace 4 głównych zespołów:
– Zespół prawny (analizy aktów prawnych, opracowywanie nowych aktów, nowel, propozycje zmian, w pewnych sytuacjach – pomoc w szykowaniu innych dokumentów prawnych)
– Zespół kreatywny – wszelkiego rodzaju kampanie promocyjne i informacyjne, spoty, filmiki reklamowe, infografiki, infotainment etc.
– Zespół kampanii medialnych – w ścisłej współpracy z kreatywnymi – budowanie pozytywnego wizerunku posiadaczy broni palnej wśród ogółu społeczeństwa
– Zespół IT/Web – musimy przebudować stronę www, trzeba ogarnąć sporo tematów technicznych, które rozumie Filip Kwiatkowski … 😉 Aha, zgłoszenia do zespołu IT – w dwójkowym albo hexach 🙂

Ad. 2 – współpraca

Tu zależy nam przede wszystkim na zbudowaniu siatki kontaktów. Bo jeśli coś dzieje się w Pcimiu, to chcielibyśmy wiedzieć, że niedaleko mieszka Piotrek, który zna samorządowca z Pcimia, a Jarek ma kontakt do lokalnego dziennikarza. I dzięki temu będziemy w stanie zareagować na lokalne problemy klubów i organizacji, wykorzystując do tego nasze globalne zasoby wiedzy, doświadczenia etc.

Stworzyliśmy specjalny arkusz do rejestracji, link znajdziecie TUTAJ

A teraz wisienka na torcie – cała robota jest pro bono. Możemy wydatkować środki (kwestia aprobaty Zarządu) na narzędzia, ale nie na pracę.

Jeśli nadal chcecie pomóc, zapraszamy.

Z naszej strony całośc procesu współpracy koordynuje Jarosław Walczuk zwany też Maestrem. Także to on będzie się do Was odzywał.

Molon Labe

PS.
Na pytanie ‘A co ja z tego będę mieć?’ odpowiadam krótko:

«KREW, POT, ŁZY, WYSIŁEK – a na końcu, ogromną satysfakcję, że to MY zmienimy świat na trochę lepszy.

Deja una respuesta