Ruszamy z projektem tworzenia struktur lokalnych dla Firearms United Network

Désolé, cet article est seulement disponible en Polonais. Pour le confort de l’utilisateur, le contenu est affiché ci-dessous dans une autre langue. Vous pouvez cliquer le lien pour changer de langue active.

Zgodnie z życzeniem Zarządu, na razie robimy pilotaż w Polsce.

Teraz po krótce, o co nam chodzi.

Szukamy tak naprawdę dwóch rodzajów osób:
1. Takich które chcą pracować w ramach FUN, oraz
2. Takich, które chcą współpracować z FUN

Różnica na pierwszy rzut oka niewielka, ale jednak. O co nam chodzi:

Ad. 1 – praca w ramach FUN
Oznacza ni mniej ni więcej zaangażowanie się w prace FUN na potrzeby środowiska posiadaczy broni palnej. Prace mogę być różne. Analiza prawna, działania PR, nagranie reklamówki, prowadzenie komunikacji w social mediach, kampanie informacyjne/reklamowe, współpraca z politykami i samorządowcami etc.

Na początek szukamy osób, które mogłyby włączyć się w prace 4 głównych zespołów:
– Zespół prawny (analizy aktów prawnych, opracowywanie nowych aktów, nowel, propozycje zmian, w pewnych sytuacjach – pomoc w szykowaniu innych dokumentów prawnych)
– Zespół kreatywny – wszelkiego rodzaju kampanie promocyjne i informacyjne, spoty, filmiki reklamowe, infografiki, infotainment etc.
– Zespół kampanii medialnych – w ścisłej współpracy z kreatywnymi – budowanie pozytywnego wizerunku posiadaczy broni palnej wśród ogółu społeczeństwa
– Zespół IT/Web – musimy przebudować stronę www, trzeba ogarnąć sporo tematów technicznych, które rozumie Filip Kwiatkowski … 😉 Aha, zgłoszenia do zespołu IT – w dwójkowym albo hexach 🙂

Ad. 2 – współpraca

Tu zależy nam przede wszystkim na zbudowaniu siatki kontaktów. Bo jeśli coś dzieje się w Pcimiu, to chcielibyśmy wiedzieć, że niedaleko mieszka Piotrek, który zna samorządowca z Pcimia, a Jarek ma kontakt do lokalnego dziennikarza. I dzięki temu będziemy w stanie zareagować na lokalne problemy klubów i organizacji, wykorzystując do tego nasze globalne zasoby wiedzy, doświadczenia etc.

Stworzyliśmy specjalny arkusz do rejestracji, link znajdziecie TUTAJ

A teraz wisienka na torcie – cała robota jest pro bono. Możemy wydatkować środki (kwestia aprobaty Zarządu) na narzędzia, ale nie na pracę.

Jeśli nadal chcecie pomóc, zapraszamy.

Z naszej strony całośc procesu współpracy koordynuje Jarosław Walczuk zwany też Maestrem. Także to on będzie się do Was odzywał.

Molon Labe

PS.
Na pytanie ‘A co ja z tego będę mieć?’ odpowiadam krótko:

« KREW, POT, ŁZY, WYSIŁEK – a na końcu, ogromną satysfakcję, że to MY zmienimy świat na trochę lepszy.

Laisser un commentaire